Paslaugos 1

Diagnostika

Norint suteikti kvalifikuotas paslaugas, labai svarbus yra individualus gydymo plano sudarymas, paremtas visapusišku paciento ištyrimu, naudojant modernius diagnostikos būdus bei priemones.
Išsamiau
Paslaugos 2

Profesionali burnos higiena

Norint turėti sveikus dantis ir nepriekaištingą šypseną, būtina didelį dėmesį skirti dantų priežiūrai, o pirmiausia – profesionaliai burnos higienai ir profilaktikai.
Išsamiau
Paslaugos 3

Vaikų dantų gydymas

Jų burnos sveikata derėtų pradėti rūpintis vos tik išdygsta pirmieji pieniniai dantukai. Pirmieji apsilankymai klinikoje turėtų būti skirti tam, kad mažasis pacientas susidraugautų su gydytoju, susipažintų su aplinka ir pasiruoštų gydymui ateityje.
Išsamiau
Paslaugos 4

Terapinis dantų gydymas

Profilaktinė dantų apsaugos priemonė, kuria siekiama apsaugoti juos nuo ėduonies, o taip pat ėduonies jau pažeistų dantų bei nekariozinės kilmės defektų atstatymas plombine medžiaga.
Išsamiau
Paslaugos 5

Estetinė odontologija

Šypsenos grožio kūrimas – odontologijos sritis, kurioje atsiskleidžia mokslo ir meno harmonija. Atliekame dantų estetinį protezavimą, plombavimą, balinimą ir puošybą.
Išsamiau
Paslaugos 6

Endodontija

Viena svarbiausių odontologijos šakų, apimanti danties šaknies kanalų sistemos gydymą.
Išsamiau
Paslaugos 7

Protezavimas

Dantų restauravimas arba esamų defektų atkūrimas įvairių rūšių protezais. Šios procedūros metu atstatomi prarasti dantys, pagerinama esamų dantų būklė, gražinamas kramtymo efektyvumas bei atkuriama estetika.
Išsamiau
Paslaugos 8

Burnos chirurgija

Specializuota odontologijos sritis, kuomet burnos ertmėje atliekamos įvairios chirurginės procedūros – nuo danties šalinimo, iki sudėtingų žandikaulių rekonstrukcinių operacijų.
Išsamiau
Paslaugos 9

Dantų implantacija

Šiuolaikiškiausias dantų ar dantų eilių defektų atstatymo būdas, kai į žandikaulio kaulą įsriegiamas šaknies formos implantas ir prie jo fiksuojamas danties protezas.
Išsamiau
Paslaugos 10

Ortodontinis gydymas

Viena iš odontologijos sričių, kurios pagrindinis tikslas – sukurti estetiškai funkcionalų sąkandį.
Išsamiau